LeagueBoards.net Legacy Forums Archive — TR

Hesabımın Banlanmasından Sıkıldım!

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

EyeIsEveryWhere

Junior Member

09-17-2014

Merhaba arkadaşlar, dün yani 16.09.2014 de dereceli/uğursuz koruluk 3v3 team le atarken birden netim koptu ve bu bir teknik sorundan ibaret olduğuna rağmen oyuna tekrar girdiğim hesabımın 1 hafta banlandığını gördüm. Benim hesap geçen haftada afk dan dolayı banlanmıştı fakat açıldığında ise en az 50 maç afk sız oynadım ve artık kaçan puanımın değil düşmesi 0 lanması gerekiyorken herhangi bir uyarı gelmeden hesabım banlandı.

Comment below rating threshold, click here to show it.

kaktuss

Member

10-24-2014

tek seferlikden vermemiştir ceza kim bilir kaç kez milletin canını yaktın biggrin.gif

1

Served by k8s-leagueboards-legacy-pods-4d522486a3f9-0xobl · Please include this when making a bug report.

This is a fanmade archive of the leagcy League of Legends forums/boards. If you have any comments, please use the contact form.

LeagueBoards.net isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing League of Legends. League of Legends and Riot Games are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. League of Legends © Riot Games, Inc.