LeagueBoards.net Legacy Forums Archive — TR

3v3 Normal Oyun Modu

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

El Grande Turco

s4Gold.png

Member

12-28-2013

Bildiğimiz üzere TR sunucunda 3v3 haritası uzun süredir sadece dereceli takımlar ile oynanabiliyor. Bu haritanın normal eşleştirmesi yok. Bir kaç ay önce kısa bir süreliğine açılmıştı ancak tekrar kapandı. Forumda biraz araştırma yaptığımda bu haritaların oynanmadığı için kaldırıldığını söylemişsiniz. Buna hak veriyorum ancak özel oyun modunda level farklarından dolayı bu oyunlara girmek çok daha zor ve girseniz dahi siz 30 arkadaşınız seviye 10 hiç olmuyor. Bu oyun türünün normal eşleştirmeye tekrar gelmesi mümkün mü ve öyle ise ortalama bir tarih verebilir misiniz? İnanın 5v5 haritasında lane kavgası yapmaktan bıktım. En azından bu modda düellocuları udyr, jax, fiora, lee vs deniyorduk. Şimdi Yasuo geldi ve onu da oynamak keyifli oluy diye düşünüyorum. Ayrıca, lane seçerek oyuna girmemizi sağlayacak sistem PBE'deydi en son bildiğim kadarıyla. Çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi var mı? Bu iki soruma cevap verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar Riot ekibi.

Kryptorock

s4Platinum.png

Junior Member

05-01-2014

Hakikaten ya ne our 3 w3 normal gelsın artık sırf o harıta ıcın serer degıstırcem ama rankıma kıyamıyorum :S

CeoZ

s4Gold.png

Member

05-16-2014

bence twisted treeline a dereceli tekli sıralama getirilmeli sadece 3 lu takım olanlar girebiliyor :S ordada bir lig sistemi olursa çok daha güzel olur en azından insanların ranked için seçeneği olur

1

Served by k8s-leagueboards-legacy-pods-4d522486a3f9-q9ulg · Please include this when making a bug report.

This is a fanmade archive of the leagcy League of Legends forums/boards. If you have any comments, please use the contact form.

LeagueBoards.net isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing League of Legends. League of Legends and Riot Games are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. League of Legends © Riot Games, Inc.