LeagueBoards.net Legacy Forums Archive — TR

Heey konu onemli !!

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Olivia649

Senior Member

03-16-2014

İlk olarak telefonumdan giriyorum soyliyim
Yaa benim oynadigim serverde ugursuz koruluk yok ARAM var Domininon var Klasik var Sirali Secimde var giremesemde ama ugursuz koruluk hic yok Bi seviyede ligte falanmi geliyo ne yapmam gerek soylermisiniz Eger sonralardan oynayabilirsem sizden karakter oneriside istiyorum. Ama kiz karakterlerle oynamak gibi aptalca ama birakamadigim bi takintim var ona gore oneri yaparsaniz sevinirim

Monnki LoL

Senior Member

04-12-2014

Merhaba
Şampiyonlarda kız erkek ayrımı yapıcaksanız size oyunu bırakmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Olivia649

Senior Member

04-16-2014

Yetenekleri daha cok hosuma gidiyo hem ben bunu konusmak icin veya sapik muamelesi yapilmasi icin acmadim zaten senin gibi bos insanlardan bisey aracagima kendim buldum Canavarlarla oynuyobiliyorum ve ben bu takintilarimi birakmak icin terapi bile gormeyi dusundum ama olmadi Yazi yazarken paragraf yapmazsam ve silemezsem ağlıyorum

KrLTuRkEy

Junior Member

06-16-2014

Kardeşim öncelikle sorunun nedenni bilmiyorum hero sölicem

Akali

Katarina

LeBlanc

Nidalee

Vayne

Kız istemiştin ama erkek şiddetle tavsiye ettiğim

Lee Sin

Noctume

Xin Zhao

Yasuo

Draven

Tabi bunları almak için çok çalışman lazım bide bunlarla oynayabilmek için aralrınmdan 1 tanesi ni alıyım yeter diyosan

Kız : Akali
Erkek : Lee Sin

1

Served by k8s-leagueboards-legacy-pods-4d522486a3f9-0640v · Please include this when making a bug report.

This is a fanmade archive of the leagcy League of Legends forums/boards. If you have any comments, please use the contact form.

LeagueBoards.net isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing League of Legends. League of Legends and Riot Games are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. League of Legends © Riot Games, Inc.