LeagueBoards.net Legacy Forums Archive — TR

Uğursuz Koruluk Normal açılsın mı ?

Evet 12 85,71%
Hayır 2 14,29%
Katýlýmcý sayýsý 14 .

Uğursuz Koruluk Normal

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

4PieD

s4Gold.png

Junior Member

04-06-2014

Öncelikle herkese merhabalar,uzun zamandır uğursuzluk koruluk dereceli oynayan bir takımız ve dereceli girmekten başka çaremiz olmadığı için denemek istediğim kombinasyonlar vs hep dereceli liginde denemek zorunda kalıyoruz ve bu da ister istemez puan kaybetmeye mecbur bırakıyor.Normal girmek istediğimiz bir gerçek ve bir çok oyuncu bu konuda çok büyük şikayetleri var arkadaş çevrem,okuldaki lol topluluğu vs bu konuda artık kesin bir adım atılmalı riot türkiye tarafından.Birden fazla mail atmama rağmen bir çok yetkili nedense hep aynı cevapla dönüş yaptılar ve hala kesin bir çözüm ortada yok arkadaşlar normal modun açılmasını isteyen birçok insan olduğunu da biliyorum.Lütfen ankete katılın ve Riot Türkiye yetkilileri ne kadar istekli olduğumuzu görsünler şimdiden teşekkür ederiyorum sizlere.

NovaCore

Junior Member

04-30-2014

Düşünceme göre Uğursuz Korkuluk açılma isteğini spesifik bir yerde değil de genel bir tartışma alanında açmalısın.

El Grande Turco

s4Gold.png

Member

05-06-2014

Aynı başlığı uzunca zaman önce ben de açtım ve hatta ticket attım. Ancak yakın zamanda böyle bir düşüncelerinin olmadığını belirttiler. Bıraksalar sürekli 3v3 oynayacağım ama yok, illa dereceli takım. Hayır tek dereceli olsa bari, takım dediğin ha deyince bulunmuyor ki.

1

Served by k8s-leagueboards-legacy-pods-4d522486a3f9-z79t5 · Please include this when making a bug report.

This is a fanmade archive of the leagcy League of Legends forums/boards. If you have any comments, please use the contact form.

LeagueBoards.net isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing League of Legends. League of Legends and Riot Games are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. League of Legends © Riot Games, Inc.