LeagueBoards.net Legacy Forums Archive — TR

3v3 Oyuncu Alımı

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Zarathustra

Junior Member

05-15-2014

Merhaba, arkadaşımla kuracağımız 3v3 takımına solo top arıyoruz. 1 kişi top 2 kişi bot oynuyoruz, top lane'e off tank oynayabilen ve takım oyununa elverişli arkadaşları bekleriz.

Maç içi iletişim için skype kullanıyoruz. Oyun ahlakına inanırız; dolayısıyla ölümü kesin adamı çalma teşebbüsleri, ölümüne girilmiş kule altındaki killin çalınması, takım içi küfürleşme, karşı takımla chatten yazarak dalga geçme gibi oyun keyfini düşüren hareketler hoş karşılanmamaktadır.

İlgilenen arkadaşlarla oynayış biçimimizi özelden konuşabiliriz, iyi oyunlar.

NOT: Soran olur diye ekliyorum, Silver II ve III'te oynuyoruz. Ama solo/duo rankedda hırsımız pek yok, ilk maçları yakın zamanda attık diyebilirim.

CeoZ

s4Gold.png

Member

05-16-2014

ben oynayabilirim westte çok twisted treeline geçmişim var fakan şu an üni yurdunda olduğum için çok fazla ping oluyor biggrin.gif eğer kabulümüz derseniz ekleyin konuşalım

piyomente307

Junior Member

02-19-2015

Ekledim dostum konuşalım

1

Served by k8s-leagueboards-legacy-pods-4d522486a3f9-oh303 · Please include this when making a bug report.

This is a fanmade archive of the leagcy League of Legends forums/boards. If you have any comments, please use the contact form.

LeagueBoards.net isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing League of Legends. League of Legends and Riot Games are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. League of Legends © Riot Games, Inc.