LeagueBoards.net Legacy Forums Archive — TR

3vs3 hakkında her şey !!

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Berkant

s3Platinum.png s4Challenger.png

Junior Member

07-06-2014

Selam ben ve arkadaşlarım sezon 3 sonunda bu modda challenger kategorisini 1.likle bitirdik . sezonun bitiş tarihinin açıklanmasını bekliyoruz ve gene oynamaya başlıycaz . şahsen 5vs5 oynamaktansa 3vs3 daha zevkli geliyor bana . bunun yayılması için size burda yardimci olmak istiyorum . önce yapilan yanlışlardan başlıyayım. düşük liglerde gördügüm 1 top 2 bot taktigi olabilir ama gidip nasus darius shen falan alırsanız pek güzel olmaz neden mi çünkü 1 karakterin alıcagı gold eksilir onu aşagı yollamak yerine ormana yollayabilirsiniz. biz 1 top 1 bot 1 jungle taktigiyle oynadık hep bot lane genellikle yetenek gücü taşıyıcıları için güzel ama hepsi degil tabi fazla ccli ( crowd control ) hafif supporttumsu karakterleri tercih ettik örnegin lulu , karma , gragas , orianna orman için ad veya ap opsiyonel bir seçenek . biz ad kullandık lee sin , vi aliyorduk genellikle kısacası fighter top lane için renekton darius trynda riven nocturne güzel seçenekler

Kayle Cho Gath Trynda Jax Renekton Cass(türkiyede pek kullanilmiyor ama çok güçlü) bunlar bizim banladıgımız yada banlamadıysak seçtigimiz karakterler aman gidip teemo falan banlamayın zaten sınırlı sayıda hakkınız var yazık olmasın biggrin.gif

ben jungle yapamam diyorsanız bota gene support ap gidiyor topa ise ADC ve SUPPORT gidiyor ama bu durum biraz farkli sürekli koridoru itip ormana dalmanız gerekiyor . AB batı sunucusunun 1. siyle maç yapıyorduk thresh cait top aldılar hatırladıgıma göre bayagı hırpalamışlardı bizi .

zehir çene , heal ve sunaklar ise dikkat etmeniz gereken şeyler .
çoğu kişi dikkat etmemiştir ama sunagın çevresinde bir şey dönüyor o size sunagın ne zaman kullanıma açılacagı hakkında bilgi veriyor ve sunagı alınca 90 gold alıyorsunuz bence göz ardı edilemez kadar güzel
zehirçene aslında çok fazla vuran ve aoe dmg vuran bir yaratık ama sidestep denilen bir yol var onu öğrenirseniz cok rahatlikla kesersiniz

heal için ise jungle kullaniyorsaniz 1. kampı temizledikten sonra heal alıp direk bota giderseniz adam şaşıracaktır

elimden geleni anlattım ayaküstü pek dikkat etmedim hatam biraz fazla olabilir ama her türlü sorunuza cevap vericem teşekkürler. boşverin rannkedı gelin 3vs3 oynayın arkadaşlarınızla sinirlenmezsiniz hem smile.gif

Best Shadow EUW

Senior Member

08-02-2014

ben farmda sürekli geri kalıyorum takımımdakiler farmı 2ye katlıyor ama ben geri kalıyorum ?
nasıl artırırım ?

hi im heisenberg

s3Challenger.png s4Platinum.png

Junior Member

08-06-2014

merhaba ben bızır öbür üyeligi weste geçirdim o yüzden bunla yaziyim dedim . bu oynadigin rolle ve genel olarak sahip oldugun oyun mekanikleriyle ilgili ayrica daha kolay farm yapan karakterleri alabilirsin ve bence arkadaşlarinla oyna smile.gif

PhoenixGRM

s4Gold.png

Junior Member

08-14-2014

He ya

1

Served by k8s-leagueboards-legacy-pods-4d522486a3f9-2u0dh · Please include this when making a bug report.

This is a fanmade archive of the leagcy League of Legends forums/boards. If you have any comments, please use the contact form.

LeagueBoards.net isn't endorsed by Riot Games and doesn't reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing League of Legends. League of Legends and Riot Games are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc. League of Legends © Riot Games, Inc.